EFSE виділив "МЕГАБАНКУ" програмне фінансування для підтримки аграріїв

15.09.2015 14:50 | Банк: Мегабанк

/ megabank.net / 

Європейський Фонд Південно-Східної Європи (EFSE) надав "МЕГАБАНКУ" програмне фінансування у розмірі 120 млн. грн. для підтримки мікро-, малих і середніх аграрних підприємств та фермерів в Україні. Субкредити будуть виділятися на поповнення оборотного капіталу клієнтів сільськогосподарського сектору, роботи, пов'язані з посівною кампанією та жнивами.

За словами голови Ради EFSE Моніки Бек, в складних сучасних умовах важливо мати такого сильного партнера, як "МЕГАБАНК", для підтримки сільських мікро- і малих підприємств, а також сільськогосподарських підприємств та місцевих фермерів.

Як повідомила голова Правління "МЕГАБАНКУ" Олена Жукова, підтримка підприємств аграрного сектору є стратегічним напрямком для банку. "Ми чудово розуміємо ті труднощі, з якими стикаються зараз працівники аграрного сектору економіки. У той же час ми розуміємо, що без стабільної роботи сільського господарства неможливе повноцінне функціонування економіки в цілому. У зв'язку з цим "МЕГАБАНК" має намір і надалі співпрацювати із сільгосппідприємствами і підтримувати їх в усіх починаннях. Тому виділення даного фінансування нашими міжнародними партнерами сьогодні дуже важливе і актуальне", – зазначила Олена Жукова.

Довідка. Європейський Фонд Південно-Східної Європи (EFSE) ініційований Німецьким Банком Розвитку (KfW) за фінансової підтримки німецького Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та Європейської Комісії. Його робота спрямована на сприяння економічному розвитку і процвітанню в Албанії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Македонії, Косово, Грузії, Молдові, Чорногорії, Румунії, Сербії, України та Туреччині. EFSE орієнтується на надання допомоги місцевим фінансовим секторам у зміцненні їх здатності забезпечити достатнє і стійке фінансування.

ПАТ "МЕГАБАНК" діє на ринку банківських послуг з 1990 року.

Національний банк України на 2015-й рік перевів ПАТ "МЕГАБАНК" з групи "Середні банки" в групу "Великі банки". Відповідне рішення ухвалила Комісія Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків (№614 від 30 грудня 2014 року).

До складу акціонерів "МЕГАБАНКУ" входять Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW та Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).

Регіональна мережа "МЕГАБАНКУ" нараховує 164 підрозділи у 18 регіонах України.