Олександр Адаріч планує консолідувати Фідобанк і Євробанк

02.03.2016 20:10 | Банк: Фідобанк, Євробанк

/ fidobank.ua /

Власник та голова правління Фідобанку, а також акціонер Євробанку Олександр Адаріч планує консолідувати свої банківські активи, об’єднавши Фідобанк та Євробанк, та залучити іноземного інвестора. 
 
«Опираючись на рекомендації Національного банку України стосовно консолідації банківського ринку, був розроблений стратегічний план розвитку банку на базі об’єднаних Фідобанку та Євробанку. Крім того, ми вже заручилися підтримкою іноземного інвестора, який підтвердив свою готовність вийти на український ринок та увійти в капітал об’єднаного банку. Наразі очікуємо офіційного погодження даного плану та відповідних угод про іноземні інвестиції від регулятора», – коментує Олександр Адаріч. 
 
Нагадуємо, що Фідобанк згідно з класифікацією НБУ на 1 січня 2016 року знаходиться на 7-у місці в групі I. Банк надає весь спектр банківських послуг для фізичних і юридичних осіб, фокусуючись на розробці інноваційних продуктів та сервісів. До мережі банку належать 56 відділень, які обслуговують майже 357 тисяч роздрібних і понад 2,5 тисячі корпоративних клієнтів, а також 35 тисяч клієнтів МСБ. Крім того, послуги банку доступні у понад 1100 відділеннях оператора національного поштового зв’язку «Укрпошта». На 1.10.2015 р. регулятивний капітал склав 767,6 млн грн, активи — 7 615,8 млн грн, кошти клієнтів — 4 824,2 млн грн, кредитний портфель — 3 650,5 млн грн. 
 
Євробанк належить до II групи банків за класифікацією НБУ. Станом на 1.10.2015 р. регулятивний капітал банку склав 184,3 млн грн, активи – 1 633,9 млн грн, кошти клієнтів – 1 333,9 млн грн, кредитний портфель – 748,4 млн грн. Серед сильних сторін Євробанку – спеціалізація на наданні послуг корпоративним клієнтам на основі індивідуального підходу, якісний кредитний портфель і лояльна клієнтська база. Завдяки цьому можна очікувати на позитивний ефект синергії від об’єднання двох банків. 
 
«Наша ціль – створення універсального інноваційного банку для корпоративних та індивідуальних клієнтів. При об'єднанні будуть використані кращі практики, інноваційні продукти та сервіси обох банків. Іноземний інвестор забезпечить додаткове фінансування, що дозволить банку активно кредитувати реальний сектор економіки та надавати високоякісний сервіс індивідуальним клієнтам», – коментує перспективу розвитку банку Олександр Адаріч.