Укрексімбанк оновлює депозитну лінійку для фізичних осіб

03.11.2015 17:10 | Банк: Укрексімбанк

eximb.com /

Державна фінустанова запроваджує нові строкові вклади з підвищеним рівнем дохідності

 

З метою удосконалення депозитної лінійки з 3 листопада 2015 року державна фінустанова впроваджує нові вклади «Класичний строковий»«Прибутковий строковий» та«Накопичувальний строковий» з підвищеною дохідністю. Також для зручного збереження та примноження заощаджень банк продовжує приймати кошти клієнтів на вклади «Класичний», «Прибутковий», «Накопичувальний», «Оптимальний / 7 днів», «Ощадний», «Зарплатний» та вклади у банківських металах. Залежно від виду депозиту, кошти можна розмістити у гривнях, доларах США, євро або швейцарських франках на строк від одного тижня до 10 років.

У рамках оновлення депозитних програм Укрексімбанк пропонує більш привабливі умови розміщення коштів для пенсіонерів. Так, передбачено додаткове збільшення процентних ставок за вкладами «Класичний», «Прибутковий», «Накопичувальний» та депозитами без можливості дострокового припинення, що оформлюються клієнтами, які отримують пенсію в Укрексімбанку.

«Розвиваючи нашу лінійку вкладів згідно з вимогами часу та адаптуючи її до норм законодавства, ми насамперед дбаємо про зручність і вигоду для наших клієнтів, – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Змінивши умови деяких вкладів, ми запропонували нові вигідні продукти, розширили діапазони строків та зберегли всі переваги розміщення коштів з урахуванням потреби клієнтів у зручних і дохідних депозитах».

Детальну інформацію про оновлені умови депозитів розміщено на офіційному сайті Укрексімбанку.

 

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.

АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.