ABH Ukraine Limited ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу на 2,8 млрд грн

30.09.2015 18:55 | Банк: Альфа-банк

/ alfabank.ua /

Холдингова компанія ABH Ukraine Limited (далі ABHU), яка володіє 100% акцій Альфа-Банк Україна, ухвалила рішення про збільшення статутного капіталу банку на 2,761 млрд. грн. шляхом приватного розміщення 651,758 простих іменних акцій, що становить 59,53% від статутного капіталу банку.

Після розміщення простих іменних акцій розмір статутного капіталу Альфа-Банку Україна становитиме 7,4 млрд. грн. У результаті збільшення статутного капіталу не відбувається зміна власника великого пакета акцій Банку. Акції будуть розміщені серед єдиного акціонера банку - компанії ABHU, яка володіє 100% від розміру статутного капіталу Банку.

Отримані від додатково розміщених простих іменних кошти акцій будуть спрямовані на розвиток корпоративного та роздрібного бізнесів банку, а також електронної комерції.

«Альфа-Банк є надійним банком і має серйозну підтримку акціонерів, які мають міжнародний погляд на банківський бізнес і активно розширюють свою присутність на банківській карті Європи, про що свідчать останні новини про угоди ABHH. Наші акціонери дуже уважно стежать за розвитком макроекономічної ситуації в нашій країні і підтримують банк капіталом, коли це необхідно для забезпечення ще більшої впевненості та комфорту для наших клієнтів. Це рішення збільшити капітал Альфа-Банку на еквівалент 130 млн дол США є частиною втілення довгострокової стратегії наших акціонерів про створення потужної банківської платформи в Україні для подальшого розвитку банківського бізнесу у всіх сегментах», - повідомив Рушан Хвесюк, головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

На цьому тижні ABHH, яка володіє мажоритарним пакетом акцій Альфа-Банку Україна (100%), також оголосила про успішне підписання договору про купівлю австрійського онлайн-банку ZUNO, який веде свою діяльність на ринках Чехії та Словаччини. При цьому банк ZUNO продовжить роботу під своїм брендом, залишаючись самостійним банком з головним офісом у Відні.

Раніше ми також заявляли про те, що наші акціонери, холдингова компанія ABHH і група Unicredit вступили в ексклюзивні переговори щодо придбання Укрсоцбанку в Україні. Ця потенційна угода передбачає об'єднання наших ресурсів і ноу-хау на рівні холдингу і створення великої банківської платформи на локальному банківському ринку.

Альфа-Банк успішно працює на ринку України понад 20 років. Станом на 29.09.2015 банк входить до групи найбільших банків за розміром активів.

Альфа-Банк Україна є універсальним банком, який надає послуги всім видам клієнтів: банкам, міжнародним фінансовим установам, великим клієнтам корпоративного бізнесу, а також клієнтам роздрібного бізнесу та фізичним особам.