Альфа-Банк України оголошує про зниження ставок по депозитах

03.11.2015 18:10 | Банк: Альфа-банк

alfabank.ua /

Альфа-Банк України оголошує про зниження ставок за депозитами у гривні та у валюті. У середньому ставки за гривневими вкладами зменшуються на 2,5%, за валютними депозитами і депозитними сертифікатами - на 1,5%, а також зміни торкнуться ощадних рахунків - тут ставки знижуються на 4%.

Такі зміни пов'язані з позитивною динамікою приросту обсягів депозитного портфеля в Альфа-Банку і в цілому в усій банківській системі України. Поновлення притоку коштів населення в банківську систему, а саме в надійні банки, говорить про зростання довіри вкладників до банківської системи, що є позитивним трендом.

 «Ми уважно стежимо за тенденціями ринку і намагаємося пропонувати нашим клієнтам найпривабливіші продукти з точки зору співвідношення ставка-надійність. Ми завжди вчасно виконуємо свої зобов'язання по поверненню коштів, отриманих від населення у вигляді депозитів, і стабільно виплачуємо по них відсотки. Наша надійність високо оцінена Фондом гарантування, в рамках співпраці з яким за півтора року Альфа-Банк виплатив більш ніж 116 тисячам вкладників їхні кошти на загальну суму понад 6,028 млрд гривень. Зниження процентних ставок за залученими депозитами дозволить Альфа-Банку збільшити привабливість кредитних програм, пропонованих нашим клієнтам: населенню та юридичним особам», - зазначив Артур Атанов, Директор з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна.